Jamkovka 2022 – pravidla

| jamkovka 2022 | pravidla |

Pravidla jamkovky

Mistrovství klubu ve hře na jamky – pravidla

1. Účastníci turnaje si sami domlouvají termín hry a hřiště. Hraje se na hřišti Golf clubu Libouchec. Jednotlivé zápasy je třeba odehrát nejpozději do termínu platného pro jednotlivá kola dle rozpisu vyvěšeného na hlavní straně jamkovky. Hlavní rozhodčí turnaje může z důležitých důvodů povolit prodloužení termínu. Pokud zápas není včas odehrán bez odstoupení jednoho hráče, nepostupuje ani jeden z dvojice.
  2. Kontakty na hráče jsou k dispozici u hlavního rozhodčího.
  3. V prvním kole vyzývá hráč s vyšším HCP hráče s nižším HCP. V dalších kolech vyzývá ten hráč, který postoupil do daného kola později /tedy zná jméno soupeře/.
  4. Jednotlivé zápasy se hrají bez úpravy HCP.
  5. Hraje se ze žlutých odpališť.
  6. Při nerozhodném výsledku po 9 jamkách se hrají postupně další jamky od 1 do rozhodnutí.
  7. Oba hráči po ukončení zápasu zašlou výsledek na gclic@seznam.cz nebo na WhatsApp GCLIC.
  8. Hraje se podle pravidel golfu a místních pravidel. Případné spory řeší hlavní rozhodčí Oskar Léonard tel. 603 437 253.

Hezkou hru přeje Golf club Libouchec